YORULMAZ MERMER
 
   
     
 
 
 

 
     
 
DUYURULAR
 
     
 
 
     
 

Blog Görüntülenme Sayısı

3507

 
     
 
     
 
 

1 Nisan 1985te İzmirde kurulan Yorulmaz Mermer, aralarında Amerika Başkanı Barrack OBAMAnın da bulunduğu pek çok ünlüye hizmet vermiştir. Verdiği hizmetlerde seçilme sebebleri, seçenin kim olduğuyla alakalı olmamıştır. Yorulmaz Mermer için kalite ; Varılması gereken bir hedeften çok süreklilik, devamlılık göstermesi gereken bir olgudur. Ve bu olgu, hizmet verdiğimiz kişi yada kuruluşa göre belirlenmez, değişiklik göstermez. Kim olursa olsun aynı kaliteyi hakkettiğini düşünerek hizmet vermek bizim için olmazsa olmazdır.

Her projesinde ortaya koyduğu kalite ve hizmet farkları sayesinde büyük bir prestij, güven ve güç kazanan Yorulmaz Mermer, sahip oldugumuz ve titizlikle koruduğumuz dürüstlük, şeffaflık, saygınlık, kanunlara uygunluk ve sözlerimizi

 

tutma, çalışanlarımıza ve müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirme, Tabiata ve çevreye duyarlı olma gibi ana değerlere ilaveten önem verdiğimiz bir başka değerimiz ticari ilişki içinde oldugumuz kişi ve kuruluşları her defasında mutlu edebilmektir.

Bizi bugünlere getiren başarılarımızın gerçek ve en büyük nedeni olarak kabul ettiğimiz " Her defasında mutlu edebilme" özelliğimiz, şirketimizin yönetimi tarafından vazgeçilmez şirket değerlerimizden biri olarak kabul edilmektedir ve şirketimizin tüm çalışanları tarafından titizlikle korunmaktadır.

Sektörel ve Ticari tecrübe, güçlü mali yapı, sektörel ve toplumsal saygınlık gibi özelliklerin tamamına sahip olan

İŞLETMELERİ AYAKTA TUTAN GÜÇ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Eğer bizim işyerimiz, dikkatli çalışarak ürün kalitesini güvence altına alırsa, Müşterilerimizin bizimle çalışmak istemesi onların yararına olacaktır ve böylece bizimde işimizin devamlılığı mutlu olan müşterilerimiz sayesinde devam edecektir. MEMNUN Müşterisi olmayan hiç bir TİCARETHANE AYAKTA KALAMAZ.

 

şirketimizin önem verdiği ticari prensiplerinden bir diğeri ise bizim sahip olduğumuz bu özelliklere, ticari ilişki içine gireceğimiz kişi, kurum ve kuruluşlarında sahip olmasıdır. Ayrıca, verilen sözlerin gecikmemesi, taahhüt edilen hizmetlerin her defasında kusursuz olarak gerçekleştirilmesi ve hizmet kalitesinin insan ilişkileri kalitesiyle birlikte ve aynı mükemmelikte kesintisiz olarak sürdürülebilmesi, şirketimizin olmazsa olmaz hükmündeki temel iş prensiplerindendir.

Bu anlayış doğrultusunda kurulan şirketimiz, gerek projelerinde gerekse kişi, kurum ve kuruluşlarla olan ilişkilerinde uyguladığı yüksek kalite standartlarını, elde ettiği başarılarının en önemli nedenlerinden biri olarak kabul eder.


 
 
 
 
     
ana sayfa hakkımızda iletişim kayıt ana sayfa site öner
Türkiye'nin en kapsamlı firma rehberi
Rss Türk Ticaret Dünyası Rss Türk Ticaret Dünyası Site Haritası