TİRE KÜLTÜR DERNEĞİ
 
   
     
 
 
 

 
     
 
DUYURULAR
 
     
 
 
     
 

Blog Görüntülenme Sayısı

45385

 
     
 
     
 
Derneğimiz
 

Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği yürekleri Tire için çarpan gönül insanlarının bir araya gelerek; düşünen, üreten ve uygulayan bir müessese oluşturma fikrinden doğmuştur.

Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği, Tire’nin kültür ve sanattaki markası olmak için gayret sarfedecektir. Tire için düşünülmeyeni düşünmeye, yapılmayanı yapmaya önem verirken aynı zamanda Tire’nin mevcut tüm değerlerini ortak hedefler dorultusunda buluşturmaya çalışacaktır.

Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği, unutulanın hatırlandığı, hatırlananın kazanıldığı, kazanılanın bölüşüldüğü bir Tire için emek vermeye hazır olanların evi ve ocağı olacaktır.

Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği, eğitim çalışmalarından sanat organizasyonlarına, kültürel faaliyetlerden turizm ve çevre projelerine kadar pek çok alanda Tire’nin maziden atiye uzanan muhteşem öyküsünü bazen kahramanı bazen de heyecan duyan kalbi olacaktır.

Sevgili Tireliler, Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği Tire için gönüllülük esasından vazgeçmeksizin profesyonel işler üretmek için kuruldu. Ve bu çizgisinden asla vazgeçmeyecektir...!

Derneğimizin 2011 yılı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler şunlardır.

1- Zeybek Ateşi 1. Ulusal Efe Kurultayı
2- İpek Yolunda Tire Fotoğraf Yarışması
3- Tire Kültür Envanteri
4- Ressam Mustafa Ali Kasap "Efe Kadınlarımız" resim sergisi

 
 
 
 
     
ana sayfa hakkımızda iletişim kayıt ana sayfa site öner
Türkiye'nin en kapsamlı firma rehberi
Rss Türk Ticaret Dünyası Rss Türk Ticaret Dünyası Site Haritası