ÖZ UYSAL RÖMORK VE TANKER
 
   
     
 
 
 

 
     
 
DUYURULAR
 
     
 
 
     
 

Blog Görüntülenme Sayısı

63048

 
     
 
     
 

ÜRÜNLERİMİZ T.C ZİRAAT BANKASI VE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ ANLAŞMALIDIR.
EGE ÜNİVERSİTESİNDEN DENEY RAPORLUDUR.

Kurumsal

2001 Ekim ayında İzmir’in Tire ilçesinde kurulan Özuysal Römork , kurulduğu günden itibaren römork ve tanker imalatı alanında etkili ve saygın bir yer edinerek Ege Bölgesi’nin sayılı kuruluşları arasına adını yazdırmıştır. Bu saygınlığın ve başarı artışının en önemli sebebini, üretim ve satış politikasındaki kaliteli ürün ve dürüstlük ilkesi oluşturmaktadır.Bugün de faaliyetlerini devam ettiren Özuysal Römork, römork, dökme pamuk römorku, su tankeri, yangın tankeri, traktör sepeti ve kepçe imalatı yapmaktadır.

Misyonumuz

Özuysal Römork olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Özuysal Römork ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.
ÖZUYSAL RÖMORK , ÖZUYSAL RÖMORK TİRE , ÖZUYSAL RÖMORK VE TANKER , ÖZ UYSAL RÖMORK , ÖZ UYSAL RÖMORK VE TANKER TİRE , ÖZ UYSAL RÖMORK TİRE , TARIM MAKİNA SANAYİ TİRE , MAKİNA SANAYİ TİRE

 
 
 
 
     
ana sayfa hakkımızda iletişim kayıt ana sayfa site öner
Türkiye'nin en kapsamlı firma rehberi
Rss Türk Ticaret Dünyası Rss Türk Ticaret Dünyası Site Haritası