KOŞTER İNŞAAT
 
   
     
 
 
 

 
     
 
DUYURULAR
 
     
 
 
     
 

Blog Görüntülenme Sayısı

8210

 
     
 
     
 

Koşter İnşaat

kosterlogoKoşter İnşaat İzmirin Tire ilçesinde inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak Sağlamlık,Konfor, Kaliteyi bir arada Müşterilerine sunmaktadır. Tirede inşaat ve gayrimenkul konusuna yeni bir bakış açısı getiren Koşter İnşaat, insana verdiği değeri inşa ettiği binalara yansıtarak, Tirelileri ev sahibi yapmaya devam ediyor. 

Sahip olduğu kalite ve standart belgeleriyle, inşaat sektöründeki sağlam iş anlayışını kanıtlayan Koşter İnşaat, şimdiye kadar gerçekleştirdiği projeler ile Tirenin çevresine şekil veriyor.

Binaların yapımında kullanılan beton ve demir kalitesinden,  profesyonel iş ve makine gücüne kadar her yönüyle mükkemmel bir bütün oluşturan Koşter İnşaat, zamanlama konusunda da söz verilen tarihte anahtar teslimini gerçekleştirmektedir.

İnşaat alanında Önce Güven ,Sağlamlık ve konforun her türlü garantisinin altına imza atmış ve başarıyla faaliyet göstermiş Levent Koşarın öncülüğünde kurulan Koşter İnşaat Tire halkına hakettiği kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

MİSYONUMUZ

İnsana ve dolayısıyla insan yaşamına verdiğimiz değeri yaptığımız işlere ve insanların yaşam tarzına imza atmak.

VİZYONUMUZ

Kalite anlayışımız, uzman bakış açımız gibi bağlı olduğumuz değerleri sabit tutarak, sektörümüzü her yönden gelişmek ve faaliyet gösterdiğimiz yerlere katkıda bulunarak büyüyüp, sektörün öncüsü olmak

 
 
 
 
     
ana sayfa hakkımızda iletişim kayıt ana sayfa site öner
Türkiye'nin en kapsamlı firma rehberi
Rss Türk Ticaret Dünyası Rss Türk Ticaret Dünyası Site Haritası