DUMANLI TARIM
 
   
     
 
 
 

 
     
 
DUYURULAR
 
     
 
 
     
 

Blog Görüntülenme Sayısı

64608

 
     
 
     
 


 
1989 yılında Dumanlılar Ticaret olarak sağım makinası tamiratı ile iş hayatına başlayan firmamız ilerleyen günlerde çesitli firmaların bayilik ve servis hizmetleri yanında yedek parça temini ve gezici bakım ekiplerini oluşturarak çalışmalarına devam etmiştir.
Gelişen ve büyüyen hayvancılık sektörüyle sağım odaları ön plana çıkmıştır. Bunu dikkate alan firmamız, satışını yaptığı tüm ürünleri kendi bünyesinde imal ederek satış, servis, teknik destek konularında anlaşarak siz değerli üreticilere kaliteli, uygun, sağlam ürünleri cazip fiyata sunmanın yanında satış sonrasıeğitim teknik destek ve servis hizmetlerini 7/24 saat anlayışla yerine getirmiştir. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeler doğrultusunda siz sayın müşterilerimize daha iyi kaliteli sağlam ürünleri uygun fiyata sunabilmek için kendi imalatımız olan DTM marka sağım makinaları, çoklu sağım sistemleri, tarafımızdan geliştirilen otomatik yıkama ünitelerini, tüm yedek parça ve sarf malzemelerini hizmetinize sunmuştur. Böylelikle hem ülke ekonomisine katkı sağlanmış, ithalattan kaynaklanan gecikmeler önlenmiş, hemde siz değerli üreticilere uygun fiyatlı sorunsuz sunulmuştur. Bizim için asıl önemli olan sadece satış değil, satış sonrasında verilen zamanında yerinde kaliteli servis ve hizmettir. 
Firmamız aynı zamanda sağım hayvancılığının ayrılmaz ünitesi olan ve tamamen yerli imalat olan soğutma tanklarını satış ve servis hizmetlerini siz değerli üreticilerimize sunmaktadır. Soğutma tanklarımız 2B1 sınıfı olup müdaillerinde aynı güçle 30 dakika daha erken soğutma yapmakta ve uzun süre çalışmadan muhafaza etmektedir. Dolayısıyla elektrik sarfiyatıda az olmaktadır.
Zirai kredilendirme belgesi ve uludağ üniversitesi deney raporlarına sahiptir. 7/24 saat satış, hizmet ve servis anlayışı ile kaliteli ve sağlam ürünleri daha ucuza siz değerli müşterilerimize sunmayı kendimize ilke edindik. Hep birlikte daha iyiye, daha ileriye..
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Müşteri ihtiyaçları çerçevesinde, sahip olduğumuz teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak beklentileri optimum düzeyde karşılayacak üretimi gerçekleştirmek, adı kalite ile birlikte anılmakta olan firmamızı bu anlamda rakipsiz kılmak, bilimsel ve teknolojik gelişmelerle birlikte hizmetlerimizde ilgili yasal mevzuat şartlarını tahahhüt ederek dinamik bir kurumsal yapı içersinde ve tüm çalışmalarımızın katkısıyla pazar payımızı arttırmak, ulaşılan noktalarda hedef büyüterek sürekli iyileştirmeyi sağlamak, tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerileri arttırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek, tüm üreten faaliyetlerini istenen zamanda ve minimum hata ile gerçekleştirmek.
Bu gelişmeler ışığında MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ zamanında üretim ve teslim, uygun fiyat ve güvenilir kalite ile sağlayarak pazar payımızı arttırmak temel politikamızdır.

DUMANLI TARIM

-) Süt sağım Odaları Sistemleri

-) Süt Sağım Makinaları

-) Sürü Yönetim Sistemleri

-) Yedek Parçalar

-) Elektrikli Çit Sistemleri

-) Süt Soğutma Tankları

-) Yem Karma Makinası

-) Sağımhane Demir Ekipmanları

-) Gübre Sıyırıcı

-) Çiftlik Ekipmanları

üretimini Umurbey Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:32, İlçe Tarım Müdürlüğü Yanı, Ödemiş / İZMİR adresli tesislerinde sürdürmektedir.

                           

dumanlı tarım , dumanlı tarım , dumanlı tarım , dumanlı tarım ödemiş , dumanlı tarım ödemiş , dumanlı tarım ödemiş , sağım odaları ödemiş , sağım odaları ödemiş , ödemiş sağım odaları , ödemiş sağım odaları , süt sağım makinaları ödemiş , ödemiş süt sağım makinaları , tarım ve hayvancılık ödemiş , ödemiş tarım ve hayvancılık , elektrikli çit ödemiş , elektrikli çit sistemleri ödemiş , ödemiş elektrikli çit , ödemiş elektrikli çit sistemleri , 
 
 
 
 
     
ana sayfa hakkımızda iletişim kayıt ana sayfa site öner
Türkiye'nin en kapsamlı firma rehberi
Rss Türk Ticaret Dünyası Rss Türk Ticaret Dünyası Site Haritası