ÖZKAN KLİMA/TOSHİBA SHOP
 
   
     
 
 
 

 
     
 
DUYURULAR
 
     
 
 
     
 

Blog Görüntülenme Sayısı

88990

 
     
 
     
 
 
Geliştirilmiş teknolojisi ile size kullanım kolaylığı sağlarken, daha verimli sonuçlara ulaştırır.
İyonizer teknolojisi yaşam alanlarınıza negatif iyonlar yayarak kötü kokuların önüne geçerken, ortamda bulunan bakteri ve virüs çeşitlerini yok eder. Bu da size ferah ve taze hava sağlar. Diğer bir özelliği ise sessiz çalışması olarak bilinir. Dünyaca ünlü kompresörler tercih edildiğinden sessiz çalışma ortamı sağlanır. Filtreleme sistemlerindeki yeniliklerle mikrop, bakteri ve küf oluşumunu engelleyerek size ve sevdiklerinize sağlıklı hava üretir. Ortamda çok sıcak hava ya da soğuk hava olmadığı zamanlarda fan olarak çalışma devreye girerek yaşam alanlarınızda tercih ettiğiniz konforu sağlar. Uzaktan kumanda kolaylığı ile konforun pratikliğini yaşayabilirsiniz. Hissetme özelliği açıkken kumandanızdan toshiba klima özellikleri ile odanızın sıcaklığını takip edebilirsiniz. Kendi temizleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra temizlemek istediğinizde zorluk yaşamazsınız.Diğer özelliklerinden de bahsetmek gerekirse,
  • Toshiba Klima Uyku Modu Özelliği
  • Nem Alma Özelliği
  • Klima Dijital Ekran Özelliği
  • Güvenlik Koruması Özelliği 
                

TOSHİBANIN ÜSTÜN HAVA TEMİZLEME SİSTEMİ

Toshiba klimaları Plazma Hava Temizleyici, Yeni IAQ filtre ve iyon üreticisi ile iç ortamlarda başka hiç bir sistemle karşılaştırılamayacak özellikte doğal ve mükemmel bir iç hava kalitesi sağlıyor.


PLAZMA HAVA TEMİZLEME HIZLI VE ETKİN

Klasik filtrelerinin tersine geniş filtrasyon yüzeyine sahip olan Daiseikai Plazma filtresi emilen havanın rahatça üzerinden geçmesini sağlarken, aktif temizleme özelliğine sahip çift katmanı sayesinde kirleticileri hızlı ve etkili olarak ortamdan uzaklaştırılır.


PLAZMA HAVA TEMİZLEYİCİ

1.Ag(Gümüş) Plazma Hava Temizleyici koku alma, toz toplama ve bakterileri etkisizleştirme işlevlerini yerine getirir.

2.Buna ek olarak Zeolite Plus Filtre kokuları giderir


PLAZMA FİLTRENİN PERFORMANSI

Plazma filtre teknolojisi geleneksel klimalara göre 10 kat daha hızlı şekilde 30 dakika içinde havadaki tozları, kirleticileri ve kokuları hissedilen düzeyin altına düşürür. Yapılan deneylerle bu özellikler kanıtlanmıştır.

UZUN ÖMÜRLÜ TEMİZLENMESİ KOLAY FİLTRELER
 
 
 
 
     
ana sayfa hakkımızda iletişim kayıt ana sayfa site öner
Türkiye'nin en kapsamlı firma rehberi
Rss Türk Ticaret Dünyası Rss Türk Ticaret Dünyası Site Haritası